Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Černý motýl, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1955), lept a suchá jehla s monotypem/papír, 147 x 124 mm
09.11.2017 - 19:00
CZK 300.000,-
- Prezzo di partenza:
CZK 12.000,-
Asta: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Data: | 09.11.2017 - 19:00 |
Luogo dell'asta: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Esposizione: | 19.10. - 09.11.2017 |